Laginfo


Kontaktinfo for de forskjellige lagene i vår yngresavdeling.

Oppdatert 20.06.2022


MERK! 

Ved plassforespørseler for ditt barn skal IKKE lagene kontaktes direkte. Kontakt oss i administrasjonen. Se lenke for info: Spille i Fløya


Lag: 2016

Lagleder: Katrine Kildemo. Tlf: 414 54 924. Epost: kkildemo@gmail.com


Lag: J2015

Lagleder: Stine Figenschau. Tlf: 971 96 896. Epost: stinefig@icloud.com


Lag: G2015

Lagleder: Jon Steffan Johansen. Epost: jonsjohansen@outlook.com


Lag: G2014

Lagleder: Stig Aanerød Ellingsen. Tlf: 413 62 017. Epost: stig.aa.ellingsen@gmail.com 


Lag: J2013

Lagleder: Tore Kaino. Tlf: 994 09 430. Epost: t.kaino85@gmail.com


Lag: G2009

Trener: Espen Nilssen. Tlf: 900 85816. Epost: espen@easyfish.no


Lag: G2008

Lagleder: June Olsen. Tlf: 907 43 950. Epost: june_o81@yahoo.no 


Lag: G2007

Lagleder: Christer Einvik. Tlf: 415 48 510. Epost: christer.einvik@uit.no 


Lag: J2006

Lagleder: Elisabeth Warvik. Tlf 907 21 108. Epost: elisabethsandvik@hotmail.com 


Lag: G2006

Lagleder: Ellen-May Indahl. Tlf: 413 05 850. Epost: ellen.may.indahl@gmail.com


Lag: G2005

Lagleder: Camilla Bjørnstad. Tlf: 957 94 118. Epost: camilla.bjornstad@gmail.com