Laginfo


Kontaktinfo for de forskjellige lagene i vår yngresavdeling.

Oppdatert 31.10.2022


MERK! 

Ved plassforespørseler for ditt barn skal IKKE lagene kontaktes direkte. Kontakt oss i administrasjonen. Se lenke for info: Spille i Fløya


Lag: 2016

Lagleder: Katrine Kildemo. Tlf: 414 54 924. Epost: kkildemo@gmail.com


Lag: J2015

Lagleder: Stine Figenschau. Tlf: 971 96 896. Epost: stinefig@icloud.com


Lag: G2015

Lagleder: Magne Petter Sollid. Epost: Magne-petter.sollid@uit.no


Lag: G2014

Lagleder: Stig Aanerød Ellingsen. Tlf: 413 62 017. Epost: stig.aa.ellingsen@gmail.com 


Lag: J2013

Lagleder: Tore Kaino. Tlf: 994 09 430. Epost: t.kaino85@gmail.com


Lag: G2013-1

Lagleder: Lars Figenschou. Tlf: 91683580. Epost: lars.figenschou@uit.no


Lag: G2012

Trener: Håvard Florholmen-Kjær tlf: 99547387


Lag: G2011-2

Lagleder: Frode Følstad tlf: 93228057 Epost: frode.folstad@gmail.com


Lag: G2011-1

Lagleder: Tomas Norager Haugan. Tlf: 91562356. Epost: tomas@weiendom.no


Lag: J2011/2012

Lagleder: Linda-Carina Isaksen tlf.:45200503 Epost: linda-.carina.isaksen@tromso.kommune.no


Lag: J2010

Lagleder: Lisa Norheim Andersen tlf. 41219838 Epost: lisanor@hotmail.com


Lag: G2010:

Lagleder: Heidi Øines Martinussen. Tlf: 91151956. Epost: heidi.oines.martinussen@kraemer.no 


Lag: G2009

Lagleder: Bente Mathisen. Tlf: 91768296. Epost: bente-mathisen@hotmail.com 

Lagleder: Frank Lindrupsen. Tlf: 90614944. Epost: flindrups@gmail.com 


Lag: G2008

Lagleder: June Olsen. Tlf: 907 43 950. Epost: june_o81@yahoo.no 


Lag: G2007

Lagleder: Christer Einvik. Tlf: 415 48 510. Epost: christer.einvik@uit.no 


Lag: J2006

Lagleder: Elisabeth Warvik. Tlf 907 21 108. Epost: elisabethsandvik@hotmail.com 


Lag: G2006

Lagleder: Ellen-May Indahl. Tlf: 413 05 850. Epost: ellen.may.indahl@gmail.com


Lag: G2005

Lagleder: Camilla Bjørnstad. Tlf: 957 94 118. Epost: camilla.bjornstad@gmail.com